Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Lokalną Grupą Działania „Gminy Powiatu Świeckiego”  w ramach obchodów Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości 2017
zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu świeckiego na spotkanie, które odbędzie się 14 listopada 2017r. w godz. 11:00 - 14:00 w budynku Inkubatora Przedsiębiorczości w Świeciu ul. Chmielniki 2b.

Tematyka spotkania:

Sukcesja w biznesie:

Czy wiesz co się dzieje z jednoosobową działalnością gospodarczą, gdy umiera jej właściciel?
    Czy wiesz, że umowy o pracę wygasają, rachunki bankowe ulegają zamrożeniu, koncesje tracą ważność, ale koszty tydzień po tygodniu dalej narastają?
    Czy wiesz kto zapłaci za te narastające długi firmy?

Czy w ogóle zadałeś sobie takie pytania?

Marcin Radomski
Radca prawny
Euro-Lex

Jednolity Plik Kontrolny [JPK]

Czy wiesz, że od 1 stycznia 2018r. mikroprzedsiębiorcy będą wysyłać JPK ?
Nowe obowiązki dla mikro firm.
Pracownik Urzędu Skarbowego

Zapisy:

Spotkanie ma charakter otwarty, ze względów organizacyjnych obowiązują wcześniejsze zapisy  do dnia 10 listopada 2017 r. do godz. 14:00 telefonicznie (52 33-12-868), mailowo (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), osobiście w godz. pracy biura.

Do pobrania :