Informujemy, że 13 sierpnia 2018 r. od godz. 09:00 do 11:30 w Urzędzie Gminy w Lnianie odbędzie się Mobilny Punkt Informacyjny o funduszach europejskich dla wszystkich zainteresowanych mieszkańców gminy, instytucji, placówek, przedsiębiorców, organizacji.

Dyżur w Punkcie będzie pełnić i informacji udzielać przedstawiciel Głównego Punktu Informacyjnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko – Pomorskiego w Bydgoszczy, ul. Jagiellońska 9, 85-067 Bydgoszcz.

Wszystkie osoby, które chciałyby zasięgnąć informacji o możliwości dofinansowania swoich pomysłów i projektów ze środków Unii Europejskiej serdecznie zapraszamy na dyżur.

Paulina Molenda

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Bydgoszczy

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko - Pomorskiego

1. Jagiellońska 9
    +48 797 304 123

Godziny otwarcia Punktu:

poniedziałek, wtorek: 7.30-17.30

środa, czwartek, piątek: 7.30-15.30

www.mojregion.eu

www.funduszeeuropejskie.gov.pl

www.mr.gov.pl

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich jest koordynowana przez Ministerstwo Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.