Gmina Lniano działając w ramach projektu
pn. „CERTYFIKOWANE SZKOLENIA KOMPUTEROWE” DLA OSÓB DOROSŁYCH Z WOJEWÓDZTWA KUJAWSKO - POMORSKIEGO"

współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2014 -2020
zwraca się z prośbą do Państwa o złożenie oferty cenowej dot. zapewnienia usługi cateringowei dla 70 osób zgodnie z załączonym formularzem.

Ofertę należy złożyć na załączonym druku w sekretariacie pok. nr 1 Urzędu Gminy w Lnianie

ul. Wyzwolenia 7, 86 - 141 Lniano lub drogą elektroniczną na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 6.11.2018 r. do godz. 15:00.

Jednocześnie informujemy, że w dniu 9.11.2018 poinformujemy Państwa o wyborze oferenta drogą telefoniczną, faksem, e-mailem lub listownie.

Zapraszamy do składania ofert.

Sprawę prowadzą: Agnieszka Jasińska i Grażyna Śląska tel. 52 3323762 w godz. 7:00 - 15:00.