Ogłoszenie

W dniu 19 grudnia 2018 roku o godz. 13. w sali narad Urzędu Gminy w Lnianie odbędzie się III sesja Rady Gminy Lniano.

Porządek obrad III sesji Rady Gminy Lniano

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie quorum.
  2. Zapoznanie z porządkiem sesji.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.
  4. Projekt budżetu gminy na 2019 rok:
    1. wprowadzenie,
    2. opinia składu orzekającej RIO
    3. opinia komisji stałych,
    4. dyskusja i wnioski,
    5. podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia budżetu Gminy Lniano na 2019 rok
  5. Wieloletnia Prognoza Finansowa Gminy Lniano:
    1. wprowadzenie,
    2. opinia składu Orzekającego RIO w sprawie Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lniano,
    3. opinia komisji rady,
    4. dyskusja,
    5. podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lniano.
  6. Podjęcie uchwał w sprawie:
  7. zmian w budżecie Gminy Lniano na 2018 rok,
  8. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy Lniano,
  9. „ Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych na 2019 rok”:
  10. „ Gminnego programu przeciwdziałania narkomanii na terenie Gminy Lniano na 2019 rok”:
  11. „Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Lniano w 2019 roku”,
  12. Zniesienia formy ochrony przyrody z drzewa wchodzącego w skład Alei przydrożnej będącej pomnikiem przyrody przy drodze powiatowej Nr 1211 C Tleń – Lniano,
  13. przyjęcia planu pracy Rady Gminy Lniano na 2019 rok,
  14. zatwierdzenia planów pracy komisji stałych Rady Gminy Lniano na 2019 rok.
  15. Informacja komisji skarg, wniosków i petycji w sprawie wniosków wpływających do Rady Gminy.
  16. Wolne wnioski.
  17. Zakończenie sesji.