Ogłoszenie

Informujemy, że w dniu 11 lutego 2019 o godz.13. w sali narad Urzędu Gminy w Lnianie odbędzie się IV sesja Rady Gminy Lniano.

Porządek IV sesji Rady Gminy Lniano.

1. Otwarcie sesji, stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Zapoznanie z porządkiem.
  3. Przyjęcie protokołu z III sesji.
  4. Uhonorowanie osób, którym przyznano tytuł „Społecznika Roku Gminy Lniano”.
  5. Sprawozdanie z realizacji „Gminnego programu profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych w Gminie Lniano na 2018 rok”:
  6. wprowadzenie,
  7. dyskusja,
  8. podjęcie uchwały.
  9. Sprawozdanie z realizacji „Gminnego programu przeciwdziałania narkomanii w Gminie Lniano na  2018 rok”:
  10. wprowadzenie,
  11. dyskusja,
  12. podjęcie chwały.
  13. Sprawozdanie z wysokości średnich wynagrodzeń nauczycieli na poszczególnych stopniach awansu zawodowego w szkołach prowadzonych przez Gminę.
  14. Raport z wykonania „Programu Ochrony Środowiska”.
  15. Podjęcie uchwał w sprawie:
  16. zmian w budżecie Gminy Lniano na 2019 rok,
  17. zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy :Lniano,
  18. niewyrażenia zgody na wyodrębnienie funduszu sołeckiego na 2020 rok,
  19. zamiaru przekształcenia Szkoły Podstawowej w Siemkowie,
  20. szczegółowych warunków przyznawania i odpłatności za usługi opiekuńcze i specjalistyczne usługi opiekuńcze oraz szczegółowych warunków częściowego lub całkowitego zwolnienia od opłat i trybu ich pobierania,
  21. zniesienia formy ochrony przyrody z drzew wchodzących w skład alei przydrożnych będących pomnikami przyrody przy drodze powiatowej Nr 1211 C Tleń – Lniano,
  22. Informacja komisji gospodarczej w sprawie ustaleń nt. wniosku mieszkańców Zalesia Szlacheckiego dotyczącego drogi gminnej.
  23. Informacja wójta o działalności w okresie między sesjami Rady.
  24. Wolne wnioski.
  25. Zakończenie sesji.