Ośrodek TŁOK w ramach projektu „INICJUJ Z FIO na start” przyznaje granty do 5 tys. zł dla młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z województwa kujawsko-pomorskiego. Zapraszamy na spotkania informacyjne ws. grantów w lutym 2019 r.

Masz pomysł na ciekawe wydarzenie?

Chcesz wspólnie z sąsiadami lub znajomymi zrobić coś na rzecz otoczenia?

Działasz w młodej organizacji pozarządowej, która chce się rozwijać?

Zgłoś się po mikrodotację!

Ośrodek Tłok w partnerstwie z Towarzystwem Rozwoju Gminy Płużnica realizuje projekt „Inicjuj z FIO na start”, w ramach którego przyznawane są mikrodotacje na oddolne działania mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego.

Chcesz wiedzieć więcej? Przyjdź na spotkanie!

Zapraszamy na spotkania informacyjne ws. grantów, w trakcie których przedstawione zostaną m.in. zasady najnowszej edycji konkursu i realizacji projektu.

Miasto

Miejsce i godzina spotkania

Włocławek

01.02.2019

Włocławskie Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, ul. Żabia 12a sala konferencyjna

Lipno

Toruń

Toruńskie Centrum Aktywności Lokalnej 2 Piętro, ul. Marii Konopnickiej 13,

Sala warsztatowa

Wkrótce podamy terminy kolejnych spotkań: w Mogilnie oraz Toruniu.

Chęć udziału w spotkaniu prosimy zgłaszać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

W treści maila proszę podać, w którym spotkaniu zgłaszają Państwo chęć uczestnictwa, ilość osób, nazwę reprezentowanej organizacji pozarządowej/grupy nieformalnej lub samopomocowej.

DLA KOGO GRANTY?

• Dla młodych organizacji pozarządowych – działających nie dłużej niż 30 miesięcy
  • Dla grup nieformalnych – składających się z min. 3 osób, realizujących działania społecznie użyteczne
  • Dla grup samopomocowych – sąsiedzkich, osiedlowych itp.

Dotację będzie można przeznaczyć m.in. na realizację działań w każdej ze sfer pożytku publicznego, sprzęt związany z obszarem działań młodej organizacji pozarządowej, podniesienie kwalifikacji pracowników/wolontariuszy organizacji, opracowanie merytorycznych planów rozwoju, adaptację lokalu.

OPERATORZY GRANTÓW w województwie kujawsko-pomorskim

Ośrodek TŁOK - powiaty: toruński, golubsko-dobrzyński, rypiński, lipnowski, aleksandrowski, radziejowski, inowrocławski, włocławski, mogileński, bydgoski

Towarzystwo Rozwoju Gminy Płużnica – powiaty: brodnicki, wąbrzeski, grudziądzki, chełmiński, świecki, tucholski, sępoleński, nakielski, żniński

Więcej informacji na temat projektu „Inicjuj z FIO na start” na stronie www.tlok.pl i pod nr tel. 797 656 053

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.