Błądzim,2021-08.26

POKAZ WINDSURFINGU  DLA GMINY LNIANO ORAZ POWIATU ŚWIECKIEGO I MIASTA ŚWIECIE

ZAPRASZAMY DO BŁĄDZIMIA GMINA LNIANO POWIAT ŚWIECKI

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY „LAGUNA”.

W DNIU 05.09.2021r. OD GODZINY 11.00 DO 15.30 ODBĘDĄ SIĘ POKAZY PŁYWANIA NA DESCE Z ŻAGLEM-BEZPŁATNA NAUKA PŁYWANIA W PRZEDZIALE WIEKOWYM OD 6 DO 106 LAT.

ODBĘDĄ SIĘ RÓWNIEŻ REGATY RODZINNE W 3 KLASACH REGATOWYCH WINDSURFINGU (DESKA Z ŻAGLEM) JAK RÓWNIEŻ ZAWODY W KLASIE OTWARTEJ (BEZ OGRANICZEŃ).

NAD SPRAWIEDLIWYM ROZSTRZYGNIĘCIEM ZAWODÓW CZUWAĆ BĘDĄ SĘDZIOWIE: ROMAN KACZAN ORAZ ADAM UMIŃSKI (BŁĄDZIM).

POKAZ ODBĘDZIE SIĘ W RAMACH POPULARYZACJI WŚRÓD DZIECI I MŁODZIEŻY SPORTÓW WODNYCH A W SZCZEGÓLNOŚCI WINDSURFINGU.

UCZESTNICY REGAT ZOSTANĄ UHONOROWANI DROBNYMI UPOMINKAMI.

ZAPISY DO REGAT W SEKRETARIACIE-OŚRODEK LAGUNA W DNIU IMPREZY.

WEEKENDOWY DZIEŃ UŚWIETNI MUZYK I PIOSENKARZ ZBIGNIEW SAKOWICZ Z PARYŻA

UCZNIOWSKI KLUB SPORTOWY                              OŚRODEK  SZKOLENIOWY  LAGUNA

UKS KAŁĘBIE Z OSIEKA