ZŁOTE GODY – Jubileusz 50 – lecia Pożycia Małżeńskiego

zdjęcie grupowe

„Złote Gody” - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

 

W dniu 11 sierpnia 2023 r. Państwo Danuta i Józef Dekowscy, Maria i Czesław Kochańscy, Irena i Andrzej Pilarscy, Krystyna i Franciszek Sznajdrowscy, Elżbieta i Jerzy Kutowscy oraz Danuta i Tadeusz Lussa świętowali Złote Gody.

Z tej okazji w Urzędzie Gminy w Lniano odbyło się uroczyste spotkanie z dostojnymi Jubilatami, przygotowane przez Kierownika USC Panią Barbarę Chmielewską.

Uroczystego aktu dekoracji medali nadanych przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dokonała Pani Zofia Topolińska Wójt naszej gminy. Jubilatom wręczono odznaczenia, pamiątkowy dyplom oraz kwiaty.

Niestety, nie wszystkie odznaczone przez Prezydenta pary mogły uczestniczyć w spotkaniu. Stan zdrowia, bądź inne powody nie pozwoliły wszystkim na przybycie.

Życzymy Szanownym Jubilatom trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.

 

dekowscy_3.jpeg [4032x3024]

Państwo Dekowscy

 

kochanscy_2.jpeg [4032x3024]

Państwo Kochańscy

 

pilarscy_2.jpeg [4032x3024]

Państwo Pilarscy

 

 

 

sznajdrowscy_7.jpeg [4032x3024]

Państwo Sznajdrowscy

Zobacz również: